Polityka prywatności

Polityka Prywatności

ZASADY POLITYKI PRYWATNOŚCI

Szanujemy Państwa prywatność!  Nigdy nie udostępniamy danych osobowych trzecim.

Podczas kontaktu z nami macie Państwo możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chcecie korzystać z naszych usług i w jakim zakresie udostępnicie nam swoje dane. Jeżeli z jakiś powodów nie życzycie sobie pozostawienia swoich danych osobowych to macie Państwo prawo do ich usunięcia.

Akceptacja Polityki Prywatności oznacza Państwa zgodę na otrzymywanie korespondencji z naszej firmy w formie: papierowej lub postaci poczty elektronicznej lub sms.

Udostępnienie danych może nastąpić przez napisanie do nas na jeden z podanych na naszej stronie adresów e-mail lub udostępnienie danych nastąpić może podczas rozmowy telefonicznej oraz podczas kontaktu sms.

JAKIE DANE ZBIERAMY?

Podczas kontaktu z nami możemy poprosić Państwa o podanie niektórych danych osobowych. Dane, o które prosimy Państwa służą nam w celu przeprowadzenia analizy Państwa problemu, uzyskaniu stosownego odszykowania, pomocy Państwu w rozwiązaniu indywidualnego problemu. Państwa dane będą przechowywane w sposób bezpieczny.

Zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku, Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. masz prawo poprawiania, uzupełniania, uaktualnienia, sprostowania oraz żądania usunięcia swoich danych osobowych. W tym celu prześlij e – mail pod adres: biuro-Info@am-group.pl lub listem poleconym na adres: AM-Group Prawo Dla Każdego SC ul. Mostowa 4, 43-400 Cieszyn

DANE ZBIERANE AUTOMATYCZNIE

Podczas Twojej wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, dane przeglądarki, itp.

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności.