O nas

Jesteśmy twórcą programu
„PRAWO DLA KAŻDEGO”

Historia

Firma „AM-Group Prawo Dla Każdego” rozpoczęła swoje działania w 2007 roku w zakresie pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach.

W 2009 roku widząc ilość osób borykających się z problemem niespłaconych kredytów wdrożyliśmy projekt pomocy osobom zadłużonym. W tym samym roku powstał dział obsługi prawnej firm między innymi w zakresie optymalizacji kosztów oraz doradztwa gospodarczego.

W 2010 roku rozpoczęliśmy realizację dużego projektu służącego uzyskaniu odszkodowań dla osób posiadających na swoich gruntach urządzenia przesyłowe. Słupy linii średniego i wysokiego napięcia, gazociągi, wodociągi.

W 2011 roku powstał dział windykacji w zakresie pomocy firmom i osobom fizycznym w odzyskiwaniu ich należności. W tym samym roku wdrożyliśmy program kompleksowej „Ochrony Prawnej Firmy” i „Ochrony Prawnej Rodziny”.

W 2011 powstała idea stworzenia ogólnopolskiej firmy kompleksowego doradztwa w zakresie usług prawnych i stworzenia karty dającej możliwość darmowych konsultacji.

W 2012 roku wdrożyliśmy projekt „Pakietu Ochrony Prawnej firmy oraz rodziny” popularyzujący usługi prawne i dający możliwość telefonicznej konsultacji właścicielom firm i osobom fizycznym.

W 2013 roku powstał dział doradztwa w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa oraz negocjacji i mediacji.

Od 2013 roku projekt nasz zapewnia kompleksową obsługę prawną klientom. Współpracujemy z kancelariami prawnymi z całej Polski specjalizującymi się w poszczególnych gałęziach prawa. Projekt nasz obsługuje kilkudziesięciu prawników, radców pranych i aplikantów radcowskich.

Świadcząc dla naszych klientów kompleksowe usługi rozpoczęliśmy współpracę z rzeczoznawcami majątkowymi, lekarzami wszystkich specjalizacji, firmami świadczącymi usługi holowania pojazdów po kolizji, wypożyczalniami aut, firmami skopującymi pojazdy po kolizji, tłumaczami przysięgłymi, itd.

AM-Group Prawo Dla Każdego, łączy z sobą klienta, doradcę oraz kancelarię. Konstrukcja ta oparta jest na stabilnym fundamencie zaufania, przejrzystości działania oraz INDYWIDUALNEGO podejścia do każdego klienta i jego problemu.

Kierujemy się zasadą:

„KAŻDY PROBLEM DA SIĘ ROZWIĄZAĆ ALBO SKUTECZNIE MU ZARADZIĆ”

Świadczenia firmy obejmują cztery elementy:

  1. Spotkanie doradcy z klientem i ROZPOZNANIE jego specyficznej sytuacji i problemu.
  2. Na bazie zebranych informacji i lat doświadczeń firmy SKIEROWANIE sprawy do ODPOWIEDNIEJ kancelarii.
  3. Monitoring prowadzonej sprawy i bieżące INFORMOWANIE klienta o jej postępach.
  4. Stały SERWIS klienta.

Cele firmy:

  1. Upowszechnienie usługi prawnej.
  2. Ugruntowanie w świadomości klienta istniejącej wielospecjalizacji, również w dziedzinie usług prawnych.
  3. Dostarczenie klientowi usługi prawnej na najwyższym poziomie.

Motto firmy.

Jesteśmy po to, aby Prawo było Dla Każdego

Zakres terytorialny

Dzięki bardzo doświadczonej i doskonale wyszkolonej kadrze oraz współpracy z kancelariami specjalizującymi się w poszczególnych gałęziach prawa o zasięgu ogólnopolskim i poprzez wykorzystanie najnowocześniejszych technologii jesteśmy w stanie świadczyć kompleksowe usługi na terenie całego kraju.

Jesteśmy po to, aby

PRAWO było DLA KAŻDEGO