O NAS

76
Jesteśmy twórcą programu PRAWO DLA KAŻDEGO


Historia

 

Firma „AM-Group PDK” rozpoczęła swoje działania w 2007 roku w zakresie pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach.


W 2009 roku widząc ilość osób borykających się z problemem niespłaconych kredytów wdrożyliśmy projekt pomocy osobom zadłużonym. W tym samym roku powstał dział obsługi prawnej firm między innymi w zakresie optymalizacji kosztów oraz doradztwa gospodarczego.


W 2010 roku rozpoczęliśmy realizację dużego projektu służącego uzyskaniu odszkodowań dla osób posiadających na swoich gruntach urządzenia przesyłowe. Słupy linii średniego i wysokiego napięcia, gazociągi, wodociągi.


W 2011 roku powstał dział windykacji w zakresie pomocy firmom i osobom fizycznym w odzyskiwaniu ich należności. W tym samym roku wdrożyliśmy program kompleksowej „Ochrony Prawnej Firmy” i „Ochrony Prawnej Rodziny”.


W 2011 powstała idea stworzenia ogólnopolskiej firmy kompleksowego doradztwa w zakresie usług prawnych i stworzenia karty dającej możliwość darmowych konsultacji.


W 2012 roku wdrożyliśmy projekt „POP Firmy oraz Rodziny” popularyzujący usługi prawne i dający możliwość telefonicznej konsultacji właścicielom firm i osobom fizycznym.


W 2013 roku powstał dział doradztwa w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa oraz negocjacji i mediacji.


W 2013 roku projekt nasz zapewnia kompleksową obsługę prawną naszym Klientom. Współpracujemy z kancelariami prawnymi z całej Polski specjalizującymi się w poszczególnych gałęziach prawa. Projekt obsługuje 140 prawników, radców pranych i aplikantów radcowskich.AM-Group Prawo Dla Każdego, łączy z sobą klienta, doradcę oraz kancelarię. Konstrukcja ta oparta jest na stabilnym fundamencie zaufania, przejrzystości działania oraz INDYWIDUALNEGO podejścia do każdego klienta i jego problemu.


Współpracujemy z doskonałą kadrą specjalistów. Doświadczeni adwokaci, aplikanci adwokaccy, ale również rzeczoznawcy, lekarze, tłumacze przysięgli, osoby z wieloletnim doświadczeniem w pracy. Posiadający kilkunastoletnie doświadczenie.


Kierujemy się zasadą:

 

„KAŻDY PROBLEM DA SIĘ ROZWIĄZAĆ ALBO SKUTECZNIE MU ZARADZIĆ”

 


Świadczenia firmy obejmują cztery elementy:

  1. Spotkanie doradcy z klientem i ROZPOZNANIE jego specyficznej sytuacji i problemu.
  2. Na bazie zebranych informacji i lat doświadczeń firmy SKIEROWANIE sprawy do ODPOWIEDNIEJ kancelarii.
  3. Monitoring prowadzonej sprawy i bieżące INFORMOWANIE klienta o jej postępach.
  4. Stały SERWIS klienta.Cele firmy:

  1. Upowszechnienie usługi prawnej.
  2. Ugruntowanie w świadomości klienta istniejącej wielospecjalizacji, również w dziedzinie usług prawnych.
  3. Dostarczenie klientowi usługi prawnej na najwyższym poziomie.

 

 

Motto firmy.

Jesteśmy po to, aby Prawo było Dla Każdego

 

Zakres terytorialny.

Dzięki bardzo doświadczonej i doskonale wyszkolonej kadrze oraz współpracy z kancelariami specjalizującymi się w poszczególnych gałęziach prawa o zasięgu ogólnopolskim i poprzez wykorzystanie najnowocześniejszych technologii jesteśmy w stanie świadczyć kompleksowe usługi na terenie całego kraju.

 

Jesteśmy po to, aby

PRAWO było DLA KAŻDEGO


stat4u

Komentarze są wyłączone.