Cechy dobrego prawnika

 

Sednem pracy prawnika jest KONFLIKT. To fakt.

Lecz zależnie od tego jakie będzie PODEJŚCIE prawnika do konfliktu będziemy mówić o dobrym, skutecznym prawniku lub o złej usłudze prawnej.

JAK sprawdzić przed zleceniem zadania rozwiązania naszego problemu czy wybieramy DOBREGO czy ZŁEGO prawnika?

Chcemy przekonać się o słuszności naszego wyboru przed zleceniem, a nie po jego realizacji.

Zły wybór usługi prawnej może nas wiele kosztować. Długie miesiące nerwów i niejednokrotnie stracone pieniądze.

 

Jak dokonać wyboru dobrego prawnika i wygrać sprawę?

Wybierajmy tylko sprawdzone usługi.

Informacja, że dana kancelaria, prawnik rzetelnie podchodzi do swojego zawodu powinna decydować, o wyborze właśnie tej a nie innej kancelarii.

Drugim kryterium jest specjalizacja.

W prawie podobnie jak w medycynie. Liczy się umiejętność, wąska specjalizacja, znajomość tego zagadnienia oraz praktyczne wyczucie tematu. Nie ma tutaj miejsca na „złote rączki” Prawo jest zbyt rozległą nauką, aby można było znać się na wszystkim. Gwarancje sukcesu da nam kancelaria specjalizująca się w danej gałęzi prawa.

NADZÓR nad działaniami kancelarii.

Pamiętajmy. W życiu są sprawdzone reguły: NIKT NIE kocha naszych pieniędzy tak jak my sami i dla NIKOGO NASZ PROBLEM NIE jest i nie będzie JEDYNYM WAŻNYM i palącym tak mocno jak dla nas. Bez ciągłego nadzoru działań kancelarii może się okazać, że sprawy zaczynają iść w niewłaściwym kierunku. Brak kontroli to ODDANIE NASZYCH SPRAW W RĘCE ŚLEPEGO LOSU.

 

PRZYGOTOWANIE do sprawy i zebranie potrzebnych materiałów, dowodów.

Czy długie godziny konsultacji grana prowadzącego naszą sprawę oraz rzetelne i dogłębne zebranie wszystkich dowodów i dokumentów prowadzące do sukcesu w naszej sprawie to tylko AMERYKAŃSKA FIKCJA FILMOWA?

ZADBAJMY O PERFEKCYJNE PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW. Tak, aby prowadzenie sprawy było tylko formalnością.Otagowany , , , .Dodaj do zakładek permalink.

Komentarze są wyłączone.